Přejít k hlavnímu obsahu

Magic: The Gathering Arena

Legendární karetní hra Magic: The Gathering se konečně dočkala adaptace, která v sobě skrývá potenciál nalákat masy a v digitálním světě se poprat s konkurenty jako Hearthstone nebo nový Artifact. Magic: The Gathering Arena využívá osvědčeného herního modelu od Wizards of the Coast a spojuje to, co máme rádi – staré dobré Magiky a hraní na počítači.

Kdo by neznal Magic: The Gathering, legendární karetní hru, bez které by tu nejspíš nic jako Hearthstone, či Artifact vůbec nebylo. Doba jde ale dopředu a papírová verze této hry je už nejen pro spoustu hráčů neúnosně drahá, ale zkrátka zbytečně časově náročná. 

A není tedy divu, že Wizards of the Coast, autoři Magicu, do světa vypouští také elektronickou verzi, nazvanou Magic: The Gathering Arena. Cíl je jasný, předělat legendární a osvědčený herní model do moderního prostředí.

Herní model zůstává vlastně naprosto stejný jako u papírové verze, cílem je stále sebrat soupeři všechny jeho životy. K tomu vám, jak to v karetních hrách bývá, poslouží váš balíček, který si můžete buď sestavit (constructed), nebo nadraftovat (draft mód). 

Magic: The Gathering Arena prostě spojuje to, co máme rádi – staré dobré Magic a hraní na počítači. Může tato kombinace vůbec dopadnout špatně? Třes se Hearthstone, konkurence přichází!

Magic: The Gathering Arena

Minimální požadavky:

  • Operační systém: Windows 7/8.1/10 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i5
  • Grafická karta: 1024 MB VRAM
  • Operační paměť: 4 GB RAM