PLAYzone 5v5 NightCup #875

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

PLAYzone 5v5 NightCup #875

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
48/
64
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
7
Admini turnaje
Systém turnajeTýmy budou systémem náhodně rozlosovány do Single Elimination pavouka a zahrají si vybrané mapy.

PLAYzone 5v5 NightCup

Systém turnaje

Týmy budou systémem náhodně rozlosovány do Single Elimination pavouka a zahrají si vybrané mapy.

Registrace

Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své STEAM ID pro hru Counter Strike:Global Offensive

Mapy

 • de_dust2
 • de_mirage
 • de_cache
 • de_cbble
 • de_overpass
 • de_train
 • de_nuke

Anticheat

V tomto turnaji je využíván EasyAntiCheat, který jsou všichni hráči POVINNI před zápasem zapnout.

Stáhnout klient EasyAnticheat

Podrobný návod, jak používat EAC můžete najít zde. Snímky obrazovky naleznete na eac.playzone.cz.

 • Zápas se musí odehrát na PLAYzone serveru, pouze tam Anticheat funguje! Porušení tohoto pravidla se bude trestat vyloučením týmů z turnaje. Pokud nebude server funkční nebo nastane jiný problém s Anticheatem, tak po domluvě s adminem se může zápas odehrát na jiném serveru, pod podmínkou, že všichni hráči povinně dodají demo a screenshoty ze zápasu.

Servery

PLAYzone má od společnosti Fakaheda.eu k dispozici celkem 32 herních serverů, heslo na servery je "pzwar". Server ovládáte pomocí pluginu, který je na serveru nahrán. Podrobnější informace a příkazy pro ovládání serveru naleznete zde.

Fakaheda.eu

Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "můj tým".

Doplňující pravidla

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Counter Strike: Global Offensive.

 • Cheating a veškeré protesty týkající se dema budeme řešit až po ukončení turnaje.
 • Na dodání IN-EYE dema má hráč čas 24 hodin od odehrání turnaje, pokud nebude demo dodáno, hráč obdrží ban. O demo hráč musí zažádat skrze žádosti. Na žádosti o demo pomocí komentářů nebude brán zřetelPřesný návod jak žádat a uploadovat dema. Pokud už o demo nejde požádat, stačí kontaktovat admina pomocí soukromé zprávy a ten hráče upozorní, aby demo dodal.
 • Nenahrávání dema vyústí napoprvé v týdenní ban, napodruhé v měsíční, potřetí budete zabanováni na 1 rok a po načtvrté již budete zabanováni permanentně.
 • Výsledky povinně zadávají obě strany, při nedodržení tohoto pravidla budou následovat tresty kapitánů. Pokud nebude výsledek potvrzen do 10 minut od odehrání zápasu, kapitán bude potrestán týdenním banem.
 • Po ukončení registrací je možno měnit soupisku týmu. 
 • Kapitání jsou povinni dělat screenshoty (status + první a druhá polovina) a po odehrání zápasu je musí vítězný tým nahrát k zápasu. Pokud budou nahrány jiné screenshoty, tak kapitán vítězného týmu obdrží ban na týden.
 • Automaticky je povolen jeden host, přičemž kapitán týmu je povinen k zápasu přiložit odkaz na PLAYzone účet daného hráče. Tento host nesmí mít na portálu PLAYzone žádný ban, jinak nebude host povolen. Tým tedy musí nastoupit se čtyřmi hráči registrovanými v turnaji + má možnost jednoho hosta.
 • Pokud se nenaplní alespoň 70% týmů v turnaji, tak se počty slotů mohou snížit (například pokud bude účast týmů 38 při 64 slotech, tak se počet slotů sníží na 32, naopak pokud bude již alespoň 45 týmů, tak zůstává 64 slotů). Upozorňujeme, že pavouky jsou dělané pouze pro 8, 16, 32, 64, 128, atd. týmů.
www.RC66.czTresty a upozornění

 • Za nepotvrzení výsledku do 10 minut u zápasu obdrží kapitán týmu ban na 7 dní na veškéré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Pokud se tým nedostaví na turnaj, jeho kapitán dostane ban na 7 dní na veškeré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Jakákoliv urážka, narážka či poškozování cizí osoby bude trestáno banem (záleží na adminovi, jak dlouhý trest udělí).

 • Zneužití rconu se bude trestat i půlročním banem (pokud hráč jinému týmu změní během zápasu mapu, restartuje server, apod.).

 • Za nenahrání screenshotů ze zápasu bude následovat trest po kapitána až ve výši 7 dní.

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem turnaje probíhá pouze přes soukromé zprávy nebo přes steam.

Každopádne dajte lepšie servery, lebo naposledy najväčšia kktina...... nedalo sa ani hýbať, celé zalagované to bolo... buď s tým niečo spravte alebo jebte na turnaje
Zdravím cely Playzone, chtěl jsem se zeptat jestli tady jsou tři nějací kluci kteři by měli zájem začít hrát csko trochu aktivněji a už na nějáké urovni. Ne jen MM/FACEITY. Prvních 5 dní by jsme se pouze sehrávali a seznamovali. Pak hned by jsme skočili na tréningy, PCWčka/CWčka/PZcupy a při nějakých výsledcích si např proplatit Faceit nebo jakoukoliv jinou ligu. Po nějaké domluvě a nějakých výsledcích by jsme se mohli domluvit na nějakou LAN akci. Prostě nebrát tu hru jen "4FUN" ale už zkusit i něco málo vyhrát. Hledáme pouze tři hráče, jestli budete už sehraní bude to plus pro celý team a můžeme začít trénovat i dříve, jinak hledáme pouze : Rank: SUPREME-GLOBALL Hrs: 2000+ (Na mainu) Roky: 15+ (Jsou možné výjimky pokud máte normálni chování) Možnost se dostavit na LAN akci po celé ČR/SR a možnost pravidelně trénovat. Něco o mně a mém spoluhráči : Mně osobně je 15, jsem SUPREME, na main učtě mám pouze 3000 hodin. Na ostatních učtech dohromady bych měl cca 4000+ takže už mám za sebou něco odehraná, v minulosti jsem 6 let hral 1.6 a gočko hraju už čtvrtým rokem. V GOčku hral za teamy:D3stiny Team, iNCREDEVILS, Never Hunt, Black Moon, Orion Gaming, Team Reverse. Spoluhráč má 16 let, je taktéž SUPREME, na mainu má 2200 hodin V minulosti hral 1.6 1-2 roky. V csku hral za teamy jako např. WizardPanthers a Team reverse. STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198083593904/ DÍKY ZA VÁŠ ČAS, A MOC PROSÍM, ODPUSŤTE SI ZBYTEČNÉ KOMENTÁŘE, díky (Sorry jestli jsem tu nechal nějaké překlepy :))
Rád by som zahhral a nemám s kým. Tak niekto ak tak add me. 2000hodin Supreme rank. http://steamcommunity.com/id/f3ar97/ http://steamcommunity.com/id/f3ar97/ http://steamcommunity.com/id/f3ar97/ http://steamcommunity.com/id/f3ar97/ http://steamcommunity.com/id/f3ar97/
Hladám nejaký team okolo suprem ranku... Mam 2000hodin supreme rank. pls add me http://steamcommunity.com/id/f3ar97/ http://steamcommunity.com/id/f3ar97/
global střelí pm nebo reg na tým http://steamcommunity.com/id/majurecek1/
Já a kámoš střelíme na placku - 2x GE http://steamcommunity.com/id/Stebuz/ přidávejte, rovnou potvrdím a domluvíme se
Zahrám s lepšími rank :GE http://steamcommunity.com/profiles/76561198033207534/