Ninja a Tfue, dvě hvězdy bojující o své místo v Duo World Cup finále

11. 6. 2019 08:00
Ninja a Tfue
Zbývá už pouhých pár dní do poslední kvalifikace na mistrovství světa ve hře Fortnite a dvě největší hvězdy této slavné hry, Tyler "Ninja" Blevins a Turner "Tfue" Tenney, stále bojují o své umístění v Duo části tohoto turnaje.

I přestože se oba tito hráči umisťují na špici streamovací platformy Twitch a jejich popularita stále roste, v té kompetitivní části svých kariér si zase tak dobře nevedou. Zatímco Tfue se alespoň kvalifikoval do Solo části tohoto turnaje, Ninja nedokázal ani to. O to těžší pro oba dva hráče bude poslední Duo kvalifikace, jelikož do hlavní a tedy finální části turnaje pro duo hráče zbývá pouze jediné volné místo na šanci získat aspoň část z masivního 3 milionového prize poolu.

Jediný způsob, jakým se tedy Ninja může na turnaj dostat, je za pomoci svého duo partnera Malachi "Reverse2k" Greinera, který se sám do Solo části turnaje dostal, a se kterým Ninja posledních pár měsíců hraje. Naproti tomu u hráče Tfue se žádného překvapení nedočkáme, ten totiž už několik měsíců trénuje se svým týmovým kolegou Dennisem "Cloak" Leporem. Samotná kvalifikace pak proběhne už skoro za týden a to 20. - 21.6 a zcela jistě ji budeme moci sledovat na mnoha livestream kanálech.

Dokud je totiž Fortnite tak úspěšnou hrou, můžeme stále čekat mírně se zvyšující popularitu u diváků kompetitivní scény této BR hry, která stále láme rekordy. Nicméně byla by to pro oba hráče obrovská škoda, pokud by tuto kvalifikaci nevyhráli. Tfue má však alespoň jisté místo v Solo části tohoto turnaje, u Ninji je však jeho budoucnost na kompetitivní scéně stále více a více nejasná.

Co myslíte? Stane se z jedné z nejslavnějších osobností na naší planetě pouhý streamer? Nebo se udrží také na vrcholu kompetitivní scény? Napište nám vaše názory. 

O autorovi:

Členem od: 4. 2. 2014
Celkový počet článků:
30