DotA 2 CZC.cz Pure Series #20

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

DotA 2 CZC.cz Pure Series #20

Hra
Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
4/
4
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
8
Admini turnaje
      CZC.cz DOTA2 Pure Series

 

 

 

 

 

 

CZC.cz DOTA2 Pure Series

Každou sobotu bude probíhat turnaj. Ano, v sobotu bývaly Nightcupy, ale těm je konec. Vytvořili jsme novou sérii. Inu, v 6 hodin večer každou sobotu rozjedeme turnaj. Zatím to je klasický nightcup, který akorát začíná o hodinku dříve. Dejte si na to pozor. Nechceme končit kolem půlnoci, tak jsme to o něco drobátko posunuli. Vítěz i další umístění dostanou body klasicky. Krom toho budeme sledovat v jedné sérii umístění jednotlivých týmů a každý měsíc, budou pozvány čtyři, nebo osm nejlepších týmů daného měsíce do finále, kde budou hrát do extra bodovou porci (15/10/5) a k tomu o věcné ceny. Příklady táhnou, takže jeden pro vás. V lednu budete hrát každou sobotu v 6 hodin večer turnaj. Nějak se budete umisťovat a získávat bodíky do MČR kvalifikace. Na konci ledna vyhodnotíme všechny lednové Pure Series turnaje a pozveme do nedělního finále čtyři, nebo osm týmů (podle toho, jak to ještě vymyslíme – určitě budete s předstihem informováni), které budou bojovat o extra body a hlavně o věcné ceny.

To samé bude v únoru, v březnu atd. Takže každý měsíc turnaj o ceny, do kterého se kvalifikujete prostřednictvím sobotních turnajů. A body k tomu, no paráda. Ceny upřesníme později a prozatím plánujeme veškeré zápasy udělat stylem bo1, žádné zbytečné natahování. Měsíční nedělní finále bude navíc double elimination, ale systém bo1 bude zachován.


Hráči jsou povinni ke všem zápasům uploadovat screenshoty s výsledkem, jinak bude zápas počítán jako jejich prohra. Srandu si z toho děláte už dlouho, je na čase tomu udělat přítrž.

 

KOMUNIKACE: #playzone.dota

Další informace a formát turnaje bude doplňen v nejbližší době.