Turnaje

Všechny turnaje
Na dnešek není naplánovaný žádný turnaj.

World of Tanks

tba

WOT na Playzone.cz

1046
hráčů
10
turnajů
0
serverů
wot banner

World of Tanks

World of Tanks je týmová masivně multiplayerová online akční hra věnovaná obrněné bojové technice. Pusťte se do epických tankových bitev Druhé světové války spolu s hráči z celého světa! Vaše   možná výzbroj zahrnuje více než 160 obrněných vozidel z USA, Německa, Francie a Sovětského Svazu, detailně zpracovaných podle historických předloh.

Bohatý systém autentických vylepšení a vývoje Vám umožní postupně získat a ovládat kterékoli z vozidel a zbraní ve hře. Ať už chcete nepřítele předehnat a obelstít pomocí obratných lehkých tanků, prorazit nepřátelské linie se středními tanky, zcela zdecimovat cíl pomocí těžkých tanků nebo ostřelovat z dálky pomocí dalekonosných houfnic, každý typ jednotky má své výhody a stává se mnohem efektivnějším pod vedením zkušeného velitele.

Být jen dobrým Velitelem Vám k vítězství stačit nebude! Ve World of Tanks záleží na týmové spolupráci. Vítězství je třeba dosáhnout spojením Vašich sil a sil ostatních členů týmu, kdy každý musí sehrát svou roli na bojišti. Postupujte dle vlastní taktiky při budování své sbírky pancéřových vozidel a předveďte nadřazenost Vašeho tanku!

 

Nejdokonalejší zpracování války tanků

Noví hráči se během minuty dostanou do rychlé, napínavé a adrenalinové bitvy plné důležitých rozhodnutí. Po vstupu na bojiště musíte být odvážní,  rozhodní a přízpůsobiví, abyste v pekelném víru oceli  a explozí uspěli. 

Noví hráči se během minuty dostanou do rychlé, napínavé a adrenalinové bitvy plné důležitých rozhodnutí. Po vstupu na bojiště musíte být odvážní,  rozhodní a přízpůsobiví, abyste v pekelném víru oceli  a explozí uspěli. 

Ponořte se do intenzivního boje tank proti tanku a užijte si nový, revoluční herní styl kombinující osvědčené principy z několika herních žánrů. Doposud nevídané spojení herních vlastností, vrcholná grafika a ohromující efekty zajišťují     realistický a adrenalinový zážitek.

Simulátor. Realistické modely a propracované vlastnosti mnoha různých typů vozidel a tanků Vás přenesou do role Velitele uprostřed brutálního útoku ocelových monster.

RPG. Váš obrněný stroj není jen plechovka na pásech - je to živoucí a vyvíjející se mechanismus, se kterým musíte umět zacházet. Skrze výzkum dostupných vylepšení a úprav je nutné maximalizovat jeho výkon na bojišti.

Akce. Zůčastněte se společného vyhledávání  a zneškodnění nepřátelských sil. Ale nezalekněte se ani vyrovnaného duelu, kde Vaše rychlost a reakce jsou stejně důležité jako v jiné střílečce.

Strategie. Mezi přeživšími tankisty platí jen jedno pravidlo - spolupracujte s týmem! Rozdělte si role, postupujte podle plánu a poražte své nepřátele na počest svého týmu!

 

Velký výběr tanků

Obrovský výběr tanků, které máte k dispozici zahrnuje více než 220 vozidel z Německa, Francie,  Sovětského svazu,USA, Číny a Británie z třicátých  až padesátých let minulého století - zlatá éra tanků!

Nyní máte mimořádnou příležitost řídit jakéhokoli obrněnce z tohoto období. Hra obsahuje mnoho legendárních tanků z Druhé světové války, jako jsou  T-34, Tiger nebo Pershing. Jsou zde také experimentální modely a prototypy, které se na bojištích vůbec neocitly.

 

Epická tanková střetnutí

Brutální bitvy až 30 bojových vozidel se odehrávají  na rozlehlých a detailně zpracovaných bojištích -  všechny druhy terénů, od rozlehlých polí, hornatých  oblastí, lesů, pouští až po městskou zástavbu nebo průmyslové oblasti. Rozmanité prostředí a terén poskytují nekonečné množství taktických možností,  od agresivních rychlých úderů, po obkličovací  manévry a diverzní útoky.

 

 

 

Propracovaná týmová souhra

Chcete s přáteli dobýt svět? Můžete toho  dosáhnout jako tým ve válce tanků! Nespočetná území a mapy se mohou stát svědky vašeho  vítězství.  Rozumné rozdělení a zodpovědné splnění úkolů v rámci vašeho týmu Vám  poskytne potřebnou výhodu nad hůře organizovanými jednotkami nepřítele.

 

 

 

 

Odkazy:

oficiální stránka http://worldoftanks.eu/

pro stažení hry http://worldoftanks.eu/cs/content/docs/update/

(Po stažení spusťte následující soubor "WoT_internet_install_eu.exe")

 

Videa hry:

Začínáme

 

První bitva

 

Průběh

 

Herní módy

 

Války klanů