Hitpoint Masters: První hrací den skončil šílenou výhrou Cyber Gaming nad Sampi

21. 6. 2020 17:10
Hitpoint Masters
Slast pro všechny milovníky domácího League of Legends je konečně tu a nejlepších osm celků z Česka a Slovenska se představí každou neděli v osmi BO1 duelech.

UPDATE (0:06): První hrací den zakončil naprostým šílenstvím Odstranovac, který za Nasuse Cyber Gaming nakonec propushoval k vítězství. Ve velmi vyrovnané hře dlouho vedli Sampi, ale ve hře CG dlouho držel Dread. Na následný split push Odstranovace v pozdějších fázích hry Sampi těžko hledali odpověď a nakonec museli kapitulovat.

Hitpoint Masters #14

# Tým Skóre
1 ESubaLogo std.png⁠eSuba 2 - 0
2 Cyber Gaminglogo std.png⁠Cyber Gaming 2 - 0
3 Team Sampilogo std.png⁠Team Sampi 1 - 1
4 Team Brutelogo std.png⁠Team Brute 1 - 1
5 Vikingekrig Esportslogo std.png⁠Vikingekrig Esports 1 - 1
6 Inside Gameslogo std.png⁠Inside Games 0 - 1
7 SINNERS Esportslogo std.png⁠SINNERS Esports 0 - 1
8 Gunrunnerslogo std.png⁠Gunrunners 0 - 2

UPDATE (22:42): Viděli jsme velkou porci zápasů, ve kterých si mimo jiné eSubáci došli pro dvě úvodní vítězství. Zajímavý boj viděli diváci mezi Cyber Gaming a Inside Games, kdy za druhý jmenovaný celek musel nastoupit na midlane trenér z USA, jelikož Final měl technické problémy. V zápase zazářil zejména Dread ze Cyber Gaming, který všem připomněl, proč je Syndra šampionem, proti kterému zkrátka nechcete hrát. 

UPDATE (17:17): V první hře podle předpokládání zvítězili Sampi. Ve hře proti Brute sice mnoho killů nepadalo, ale Sawyor a spol. řídili jednoznačně tempo early game a brali všechny objektivy. Jakmile se zápas dostal do teamfightů, už byli Brute ve velké nevýhodě a Sampi si došli pro vítězství. V druhé hře to bylo úplně něco jiného, když vikingové dokázali překvapit favorizované SINNERS. Vikingekrig se se svou šílenou poke kompozicí dokázali dostat do velké výhody v early game, ale nakonec z toho byla šílená 45minutová hra, kterou rozhodlo spíš několik individuálních chyb, než propracované týmové playe.


Offseason byla šílená a změny v sestavách udělal úplně každý. Mezi hlavní favority na vítězství se opět řadí dlouhodobá jednička domácí scény CZC.eSuba, ale v letním splitu jí na záda jistě budou chtít dýchat týmy jako Team Sampi, Cyber Gaming nebo SINNERS. V kvalifikacích překvapili nováčci kteří následně zamířili do týmu Gunrunners, ale do boje vyráží také týmy Vikingekrig Esports, Inside Games a Team Brute. Do play-off postupuje klasicky nejlepších šest týmů, z nichž první dva postupují přímo do semifinále. V sázce jsou opět dvě místa na European Masters.

Neděle 21. června
SMP⁠Team Sampilogo std.png 1:0 Team Brutelogo std.png⁠TBR
VIK⁠Vikingekrig Esportslogo std.png 1:0 SINNERS Esportslogo std.png⁠SIN
IG⁠Inside Gameslogo std.png 1:0 Cyber Gaminglogo std.png⁠CG
TBR⁠Team Brutelogo std.png 1:0 Gunrunnerslogo std.png⁠GRS
ESB⁠ESubaLogo std.png 1:0 Vikingekrig Esportslogo std.png⁠VIK
GRS⁠Gunrunnerslogo std.png 0:1 ESubaLogo std.pngESB
SIN⁠SINNERS Esportslogo std.png odl. Inside Gameslogo std.png⁠IG
CG⁠Cyber Gaminglogo std.png 1:0 Team Sampilogo std.png⁠SMP

O své predikce se podělili Mortsche a Kangae:

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1557