Už dnes odpoledne proběhne Patriot Community Cup #12, kde jsou hlavní cenou 5x herní sluchátka VIPER V361

12. 10. 2019 03:29
Patriot Community Cup #12
V rámci světa Rainbow Six: Siege za sebou máme ligu, řadu turnajů a dokonce i velkolepou LAN akci. To by byla škoda na tohle nenavazovat i nadále, ne? Proto se již v říjnu vracíme s podporou Community Cupů, kde tentokrát bude možnost si zabojovat i o věcné ceny od Patriotu.

Komunita hry Rainbow Six: Siege se nedá příliš přirovnat k žádné jiné, ale kdykoliv bylo potřeba, tak se semkla a turnaje dokázala plnit. To vždy ukázalo, že zájem o pořádání turnajů tu existuje, což potvrzuje také premiérové zařazení mezi oficiální tituly Mistrovství Slovenska. Po tříměsíční pauze od PLAYzone Challenge jsme se tedy k Siege rozhodli vrátit i my a u Community Cupu s pořadovým číslem 12 přineseme i věcné ceny.

Turnaj samotný se uskuteční v sobotu 12. října od 14:00, přičemž registrace jsou spuštěny již od 28. září. Formát je navržený pro 16 účastnících se týmů, tak doufáme, že již úvodní skupinovou fázi zcela dokážeme společnými silami naplnit. Nejlepší osmička poté postupují do Single Elimination play-off, které vyvrcholí BO3 finálovým zápasem o pětici herních sluchátek Patriot Viper V361, které věnoval partner tohoto turnaje.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
6708