Entropiq vstupují na PUBG Mobile scénu podpisem elitních domácích hráčů

9. 2. 2021 18:56
Entropiq PUBG Mobile
i
Entropiq PUBG Mobile
Entropiq se nezastavují a vstupují na pole další hry! Tentokrát se jejich cílem stala mobilní odnož oblíbené battle royale hry PlayerUnknown's Battlegrounds, která má především v zahraničí velkou popularitu.

Entropiq chtějí patřit mezi absolutní špičku, ať jde o jakýkoliv titul nebo ať už jde o domácí, či zahraniční scénu. Své vysoké ambice nyní potvrzuje tým Martina Kabrhela další akvizicí, vstupuje totiž na scénu v PUBG Mobile. Hlavní sekce PlayerUnknown's Battlegrounds je nejlepším domácím týmem a pravidelně ji vídáme na velkých evropských turnajích, nyní však "velké PUBG" dostane v Entropiq svého menšího bratříčka.

Novým přírůstkem do rodiny Entropiq týmu je elitní česko-slovenská sestava v PUBG Mobile. Tým pod vedením Júliuse 'Dael' Gojdiče strávil dlouhé měsíce pod křídly Inside Games, ale ještě jako Team Warlords dokázal postoupit mezi evropskou špičku do soutěže PUBG Mobile Club Open Spring. Od té doby přišel do týmu pouze jeden nový hráč Martin 'Moony' Hubený, jinak jde o stabilní sestavu, která má jen ty nejvyšší cíle. Podpora elitní organizace jistě týmu dodá stabilitu, aby se na největších evropských kláních objevoval i v letošním roce.

PUBG Mobile tým Entropiq:

 Slovensko Július 'Dael' Gojdič
 Slovensko Roland 'BackFire' Sedláček
 Česká republika Lukáš 'Sans' Holub
 Česká republika Martin 'Moony' Hubený

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
8447

Doporučená videa: