Soutěž s NVIDIA: Natoč ingame video a vyhraj MČR sestavu!

1. 10. 2013 00:20
Finále Mistrovství ČR v počítačových hrách 2013 se blíží a aby se tento vrchol herní sezóny ještě více vyhypoval, připravilo si pro vás PLAYzone ve spolupráci s NVIDIA soutěž NVIDIA Playshot o fakt dost nabušený ceny. Posuďte sami...

Finále Mistrovství ČR v počítačových hrách 2013 se blíží a aby se tento vrchol herní sezóny ještě více vyhypoval, připravilo si pro vás PLAYzone ve spolupráci s NVIDIA soutěž NVIDIA Playshot o fakt dost nabušený ceny. Posuďte sami... Za stříbro nebo bronz karty GeForce GTX 770 a GeForce GTX 760 a když vybojujete zlato, čeká na vás celá sestava HAL3000 MČR Pro! A co teda udělat, abyste vyhráli?

Jděte na web http://playshot.cz/, kde si stáhnete utilitku NVIDIA Experience, s kterou natočíte co nejcoolovější ingame video - výběr je čistě na vás - to nám nejpozději do 6. října pošlete skrze jednoduchý formulář přímo na stránce a fanoušci na Facebooku NVIDIA ČR rozhodnou o tom, jestli si zasloužíte postoupit do dalšího kola nebo-li mezi nejlepší osmičku soutěžících.

V dalším bodě odborná porota ze zvolené osmičky vybere pouze TOP3 nejlepší kousky, které postoupí na samotné finále MČR 2013, jež se odehraje na veletrhu FOR GAMES (více tady). A pak už je to jednoduchý... Na pódiu MČR se odvysílají všechny tři finálová videa a následně se předají všechny ceny včetně neskutečně našlapaný sestavy HAL3000 MČR Pro, kterou si společně s ostatníma můžete zakoupit na CZC.cz.

Takže ještě jednou: stáhnout NVIDIA Experience, zapnout hru, natočit z ní co nejlepší moment, odeslat ho na http://playshot.cz/ a pak už se jen modlit, ať jde právě o ten výherní kousek!

Hodně štěstí!

Mohlo by vás zajímat:

O autorovi:

Členem od: 17. 9. 2006
Celkový počet článků:
831
já vím právě a kde budou videa už hotové (není to nefer vůči ostatnim, když někdo upne video dejme tomu ve pátek a nekdo az toho 6 rijna? Bude mít menší čas nahrabat hlasy