Rpg z Moops si kvůli neuspokojivým výsledkům sedá na lavičku. Pro další kvalifikaci FORTUNA COOL ligy ho nahradí Montty.

O autorovi:

Členem od: 2. 1. 2013
Celkový počet článků:
1551

To si uz robite prdel? To teraz akoze budu hrat dokonca kvaldy za neho a na finale na stage si dojde zahrat a uzit atmosferu?

 

sorry nikdy moops nejak neriesil nech to je ako to je nehejtil som ale toto mi pride divne...

 

ale tak GL

Kdyby radši na starý kolena byl coach a trenoval ten team. Tak stale bude clen teamu ktery bude nejuspesnejsi u nas a kdyby ho podporoval vic jak dostavali podporu od extatus atd. tak by ten team neco mohl dokazat :) 

Autor tohoto článku, prosím ctí detailněji co je tam psáno:) na lavičku neudělám, pouze dnešní kvalifikaci zahraje monty (trenuji normálně já ) nic víc..A pokud nebudu cítit že jsem na to dost ready ještě, zahraje stand in hráče... volba je pouze na mě. Na mcr postoupit chceme, takže nechci jako majitel organizace riskovat. O žádným benchnuti není ani řeč.

rpg. napsal :

Autor tohoto článku, prosím cti detailněji co je tam psáno:) na lavičku neusedám, pouze dnešní kvalifikaci zahraje monty (trenuji normálně já ) nic víc..A pokud nebudu cítit že jsem na to dost ready ještě, zahraje stand in hráče... volba je pouze na mě. Na mcr postoupit chceme, takže nechci jako majitel organizace riskovat. O žádným benchnuti není ani řeč.

Měl by jses nato vykašlat, nechapu kde bereš furt tu motivaci když viš sám že hraješ na hovno , a snažiš se hrat na pro urovni když na ni nemaš ani způlky . akorat tak kaziš nadějny team , misto toho jsi mohl byt coach nebo byt vnečem jinem prospěšny.