ELEAGUE: Fraternitas porážejí Gunrunners

17. 3. 2017 11:27
Ve čtvrtek 16. března hostí pražská Intel Game Zone showmatch o 200 Euro, které ho se zúčastní dva přední domácí týmy. Celé BO3 klání bude živě vysíláno na Twitchi.

Ve čtvrtek 16. března hostí pražská Intel Game Zone showmatch o 200 Euro, které ho se zúčastní dva přední domácí týmy. Celé BO3 klání bude živě vysíláno na Twitchi.

UPDATE: Showmatch je za námi a my známe vítěze. Po souboji na mapách Cache (16:7) a Train (16:4) vyhrává tým Fraternitas a Gunrunners odcházejí s prázdnou. Tyto dva týmy v pátek od 19:00 čeká odveta, oba do ROG COOL ligy nastoupí v plné sestavě - tedy kromě Fraternitas, kteří jsou aktuálně ve čtyřech a již brzy se můžete těšit na odhalení nového pátého.


ELEAGUE at RTSmunity, tak zní název duelu, který se odehraje ve čtvrtek od 16:00 v Praze. Společnost RTSmunity zabývající se živými sázkami tento týden hostí zástupce společnosti WME, pořadatele světoznámé CS:GO soutěže nebo posledního Major turnaje ELEAGUE.

V tomhle zápase se již zítra utkají dva celky, které byly v úvodu sezóny na online turnajích nepřehlédnutelné a jde o velké rivaly. Každý již nyní tuší, že jde o Fraternitas a Gunrunners.AOC. Ačkoliv se hraje o 200 Euro, ani jeden tým nebude kompletní, což sice ubere na vzájemné souhře, ale kvalitě celé show určitě ne. Sestavy vidíte na obrázku níže.

Celé klání s unikátním overlayem a živě zobrazovanými pravděpodobnostmi si můžete vychutnat na Twitch kanále RTSmunity s komentářem Shadyeho a Lelka od 16:00.

O autorovi:

Členem od: 27. 12. 2009
Celkový počet článků:
7722
/sranda on chápu správně, že dva nejlepší online týmy se poprvé v životě potkaj offline? budou kamery i z reklamačního centra? Věřím v nějakou bitku! Dá se na to vsadit na fortuně? Něco ve stylu - Cannie nedá víc jak 10 fragů, Fraged seřve svoje spoluhráče, tms1k a Shad přijedou na místo a začnou všechny srát! (všechno je joke, be calm lidi) /sranda off
#5 sranda nesranda, takovej trash si priste nech radsi pro sebe, uz si dospelej :)
5903 příspěvků / Admin
16. 03. 2017 - 13:00 #708332
twist pouze nemůže (totéž fazen u grs), ohledně pokyzze se ještě uvidí.. :)