WD MČR Nightcup #311

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

WD MČR Nightcup #311

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
65/
64
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
6
Admini turnaje
2. kvalifikační turnaj WD série Kvalifikační cyklus Mistrovství ČR v League of Legends bude veden našimi tradičními sobotními NightCupy, které budou nově zařazeny do turnajových sérií. Přijďte ukázat svůj skill a poprat se o 20 000 RP, 320 MČR bodů a také účast ve finálovém turnaji o peněžní ceny.

2. kvalifikační turnaj WD série 

Kvalifikační cyklus Mistrovství ČR v League of Legends bude veden našimi tradičními sobotními NightCupy, které budou nově zařazeny do turnajových sérií. Přijďte ukázat svůj skill a poprat se o 20 000 RP, 320 MČR bodů a také účast ve finálovém turnaji o peněžní ceny.

Turnaj je součástí pravidelných PLAYzone online turnajových sérií:

 • Ve vybraný den se v týdenním intervalu uskutečňují PLAYzone turnaje o MČR body, které získáte za určité umístění. Pro více info sledujte podstránku všech turnajů.

 • Tyto turnaje budou v intervalu po 3 turnajích spadat do tzv. turnajových sérií, které vyvrcholí následným finále v jiný hrací den, kde se utká 8 nejlepších týmů dle nasbíraných MČR bodů z těchto 3 turnajů.

 • V případě bodové shody rozhoduje nejlepší umístění v jednom z turnajů. V případě kompletní shody rozhoduje dřívější nejlepší umístění v sérii. (Příklad: 8. a 9. tým mají stejně bodů, 8. vyhrál první turnaj, 9. vyhrál druhý turnaj, postupuje 8. tým)

Odměny v turnaji:

 • 1. místo: 100 MČR bodů
 • 2. místo: 60 MČR bodů
 • 3. místo: 45 MČR bodů
 • 4. místo: 35 MČR bodů
 • 5. - 8. místo: 20 MČR bodů

Body se přidělují pouze týmům, které mají vyplněné MČR ID a nastoupí do všech zápasů minimálně se 4 hráči ze své MČR sestavy.

Přidejte se k nám na facebooku :  "PlayzoneLoL"

MČR NightCup turnajová série od partnera WD:

Sobota 08. 07. 2017WD MČR Nightcup #310
Sobota 15. 07. 2017WD MČR Nightcup #311
Sobota 22. 07. 2017WD MČR Nightcup #312

Ceny ve finálovém turnaji:

 • 1. místo - 5 000 Kč
 • 2. místo - 2 000 Kč

Společnost WD je oficiálním výrobcem SSD disků pro herní sestavy Mistrovství ČR v počítačových hrách 2017.

WD SSD Black - 256GB - Velmi kvalitní SSD disk formátu M.2 2280, nabízející kapacitu 256 GB. Dosahuje rychlosti čtení/zápisu až 2050/700 MB/s. Je vysoce odolný proti nárazům a otřesům a má velmi nízkou spotřebu energie. Zakoupíš na stránkách CZC.cz.

Jak hrát turnaj na PLAYzone:

Registrace:

 • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
 • Pro získání odměn od riotu je potřeba být registrován na riot.events.
 • Z důvodu přístupu RIOTu k odměnám jsou všichni hráči povinni se registrovat na events, pokud tak neučiní je velká pravděpodobnost, že RIOT nedá žádné odměny.
 • Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své GAME ID pro hru League of Legends. Registrace budou ukončeny v 16:45, v 17:00 bude následně rozlosován pavouk.
 • GAME ID zadáte na PZ webu ve svém profilu.
 • Pro změnu GAME ID kontaktujte admina turnaje.

Pravidla turnaje:

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru League of Legends.

 • Každý kapitán musí být v chatovací místnosti "Nightcup", jinak ztrácí právo na Protest.
 • Vítězný tým má povinnost při výhře nahrát screenshot s oznámením výhry.
 • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na LoLku, napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
 • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci týmu z turnaje.
 • V případě, že chcete změnit vaše  GAME ID, napište adminovi turnaje.

 

Nalezení soupeře:

 • 1. možnost - V položce "Můj účet" máte rozpis svých plánovaných zápasů.
 • 2. možnost - Klikněte v pravém sloupci na "Rozpis play-off", v něm najděte svůj nick a nick svého soupeře.
 • Seznamu týmů (v pravém sloupci) najdete  GAME ID svého soupeře.
 • Vysvětlivky:
  • TBA - váš soupeře bude teprve určen
  • freewin - nemáte soupeře, automaticky postupujete do dalšího kola
 • V detailu vašeho zápasu vidíte  GAME ID vašeho soupeře. Pomocí něho si přidejte soupeře do přátel na LoLku a pošlete mu výzvu ke hře.

Zadávání výsledků:

 • Vítězové - Po kliknutí na váš zápas (přes "Můj účet", nebo přes výpis zápasů v play-off) klikněte na Zadat výsledek. V následném kroku přiložíte soubor (screenshot s vaší výhrou) a zadáte výsledek (1-0, 0-1).
 • Poražení - Po kliknutí na váš zápas klikněte na "Potvrdit výsledek" (je potřeba, aby vítěz nejprve výsledek zadal). V následujícím kroku výsledek potvrdíte.

Soupisky:
 • Týmy smí odehrát zápasy pouze s hráči uvedenými v soupisce u turnaje na slotu týmu v MČR Klasifikaci. K dispozici má tým tolik přestupů, kolik jim umožňuje systém Mistrovství České republiky. Je povinností všech kapitánů, aby před startem zápasů zkontrolovali soupisku svého týmu a soupeře, zda-li vše souhlasí.  Je možné povolit jednoho hosta (4 + 1), ovšem pouze po konzultaci s adminem. Kapitán má povinnost zkontrolovat správnost soupisky, na pozdější protesty nebude brán zřetel.

Komunikace s adminem:

 • Pokud tým potřebuje komunikovat s adminem, musí tak učinit přes PLAYzone stránku nebo LoL klienta a nebo oficiální protest. Týmy mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).

Odměny od RIOTpro 1. - 8. místo:

Zdravim,hledam tym co ma nejaky cile,mainim jungli kdyby mel nekdo zajem ozvete se, nick Melouňák
Ahoj hledám team sem platina 3 eune moje role top/jg jméno na lolku Cho*CENZUROVÁNO*(jelikož si playzonou myslí že moje jmeno je sprosté tak se jmenuju stejně jako na playzonu) :D mé podmínky do team je že nejniší divize bude gold
Zdravim, rozhodl jsem se založit tym, takze hledam aktivni hrace na pozice adc,support,mid,top popripade nejaky nahradnik ,kdo by mel zajem se pridat a spolecne vybudovat komunitu s cilem se zlepsovat a mit nejaky cíl tak se ozvete muj nick Melouňák. Hledam hrace plat + . Smiley
Ahoj lidi hledám team , MAIN ADC , ale dokážu zahrát na dobré úrovni i Jungle, hledám stálý a ochotný team na trénování, byl jsem na jednom účtu Dia5: teď hraji na kámošovým jsem G5, pište do PM nebo na lol C9 PlayBoy
Tak jsem založil team a zhanime jungle mid supp, na delší spolupráci a lidí ochotni trénovat , máme zde plat5 a já Dia5 kterou jsem prodal a teď mi daroval kámoš účet kde spolu jaksi hrajeme tak já tam nehrají rankedy jen on tak se tam drží na G5, podmínka být ochotný teda trénovat a divize G1+ ozvěte se :lol:
Ahoj hledám tým, jsem support divize plat 2. Toť asi vše pokud mě někdo chce napište co umím uvidíte :)
Ahoj hledám tým,jsem top main Gold II chtěl bych team který by mě vzal k nim a hráli by jsme na playzonu for fun nebo můžeme klidně i tryhard :)
Zahrám Toplane. Nick: Sion on Toplane Skype/Teamspeak Divízia : Dia 4 / 3 (Pište radšej na lolko)
Mid Laner (Plat 5) hladam team (Gold 2+) ktory chce nieco dosiahnut a nie hrat turnaj raz za mesiac Pozadujem pravidelne treningy a vysledy Piste mi spravu
Hledám team main role supp/adc aktualni divize West Plat II,eune Gold II,premyslel ze byhc si zahral turnaj je mi 19 ts mám :) kdyby neco na ingame Ł0ve Me Adéle nebo do zrapvy :)
Hladam team , moja divizia je (Plat 3) West , na Easte rankedy nehravam , hravam mid , mam 15 rokov
Hladam team , moja divizia je (Plat 3) West , na Easte rankedy nehravam , hravam mid , mam 15 rokov
Hledám tým.. jsem ADC/MID main .. Gold V, dokážu hrát týmově, a nejsem toxický :-) :music:
Hledám tým EUNE Jsem Toplaner Plat 5 IGN: Wexta skype/TS3 17let zájem o týmvou hru Preference na Tank champy
Hľadám do týmu jungle a supp aktuálna kompozícia TOP : Dia 4 ADC : Gold 2 MID : Gold 1 Komunikácia : skype píšte správy here alebo do lolka na "I was First"
Hledáme ADC plat/Dia muj rank west D5,pak mame v teamu gold/plat uz jsme docela sehrany kdyztak PM nebo in-game Ł0ve Me Adéle